hrz
24 بهمن 1401 - 23:02

رونمایی از تندیس ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر/ آیین اختتامیه ۲۶ بهمن برگزار می‌شود

در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تندیس ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر و تجلیل از برگزیدگان آن در حالی روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ برگزار می شود که عصر امروز دوشنبه از تندیس این جشنواره رسانه ای با حضور مدیرکل فرهنگ و اسلامی و مسئول سازمان بسیج رسانه استان رونمایی شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مراسم رو نمایی از تندیس این جشنواره در یاسوج، گفت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر فرصت مناسبی برای به تصویر کشیدن آثار ارزشمند و قابل تقدیر خبرنگاران استان است. 

درخشان افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در کنار سازمان بسیج رسانه استان برای هر چه بهتر برگزارشدن این جشنواره تلاش می‌کند. 

مدیر سازمان بسیج رسانه استان هم با اشاره به اینکه بیش از 800 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد، گفت: داوری نهایی این آثار انجام شده است و برگزیدگان در روز چهارشنبه ۲۶ بهمن تجلیل می شوند. 

فخرالدین رضایی با بیان اینکه داوری این آثار توسط سه تن از پیشکسوتان و اساتید عرصه رسانه و دانشگاه استان انجام شد افزود: اختتامیه این جشنواره ساعت ۹ صبح ۲۶ بهمن ماه در تالار امام خمینی(ره) صدا و سیمای مرکز استان برگزار می‌شود.

وی ضمن تقدیر از استقبال بسیار خوب خبرنگاران استان از ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان، بیان کرد: آثار خبرنگاران هم استانی در قالب‌های گزارش خبری، گزارش تحقیقی، مصاحبه، یادداشت، تیتر، اینفوگراف و موشن‌گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، مستند و پادکست در دبیرخانه دریافت و سپس داوری شد. 

مسئول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: جهاد تبیین، مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، اتحاد و همدلی در استان، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، اقدامات جهادی و مردمی، سبک زندگی ایرانی اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، بیانیه گام دوم انقلاب، امید و نشاط آفرینی، پیوند رسانه و صنعت، خانواده، جامعه و فرزند آوری، پیشرفت و توسعه استان و هم چنین موضوع شعار سال (تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین) از محورهای این جشنواره است. 

وی اضافه کرد:آیین اختتامیه این جشنواره با همکاری استانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای مرکز استان، بنیاد نخبگان، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، آموزش و پرورش استان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، میراث فرهنگی و جمعی دیگر از دستگاه های فرهنگی استان برگزار می شود.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1036988