hrz
06 بهمن 1401 - 12:25

لزوم جدی گرفتن جهاد تبیین توسط مسؤولان

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به لزوم جدی گرفتن جهاد تبیین توسط مسؤولان و مدیران در کشور، گفت: ما مسؤولان جامعه در این حوزه کوتاهی کردیم هرچند باید خواسته رهبر انقلاب به بهترین شکل اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، رضا حاجی‌‌پور صبح امروز در ویژه برنامه حماسه اسلامی ششم بهمن ۱۳۶۰، اظهار کرد: امروزه در جامعه باید جهاد تبیین از سوی مردم و مسؤولان جدی گرفته شود زیرا از تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تذکرات مکرر رهبر انقلاب در زمینه جهاد تبیین، افزود: ما مسؤولان جامعه در این حوزه کوتاهی کردیم هرچند باید خواسته رهبر انقلاب به بهترین شکل اجرا شود.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور، تصریح کرد: همواره دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی در طول ۴۳ سال بعد پیروزی انقلاب اسلامی ظلم فراوان روا داشتند البته نسل جوان، دانش‎آموزان و دانشجویان از نقشه‌های شوم دشمنان از گذشته تاکنون خبر ندارند.

وی بیان کرد: باید نسل جوان و اقشار مختلف مردم کشورمان بدانند که چگونه ۲۳۰ هزار شهید در هشت سال دفاع مقدس، جنگ‌های داخلی، خارجی و منطقه‌ای مقابل همه ابرقدرت‌های دنیا ایستادند و جان خود را فدا کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه باید امروز در راستای جهاد تبیین گام برداریم و گوش به فرمان منویات رهبر انقلاب باشیم، یادآور شد: ششم بهمن برگ زرین بزرگ در کتاب انقلاب اسلامی است که امام راحل در وصیت‌نامه سیاسی الهی خود از مردم حماسه‌آفرین شهر هزارسنگر یاد کرده و از آنها تشکر کرد.

حاجی‌پور بیان کرد: وظیفه داریم در راستای حفظ، حراست و پاسداشت این ایثارگری گام‌های اساسی برداریم هرچند درخواست مردم شهر هزار سنگر دیدار با رهبر معظم انقلاب در سالروز این حماسه خودجوش مردمی است که پیگیری لازم انجام می‌شود.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: خانواده شهدا خون فرزندان خود را برای آبیاری درخت تنومند انقلاب و اسلام فدا کردند و ما در جامعه اسلامی وظیفه داریم خدمتگذار مردم بوده و تمام توان شبانه‌روزی را برای خدمت و نوکری به مردم به کار ببندیم.

پایان پیام/۸۶۰۱۲/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 999050